Skrzynka Supertramp. Idealna, gdy nie chcesz iść na kompromisy

Wybierz dowolne miejsce na mapie i jedź. Właśnie po to są terenówki. A co w nich? Ciepłe jedzenie, zimne piwo, prysznic i wygodne łóżko. To właśnie oferuje zabudowa Nestbox. Dzięki niej Twoja wolność zyskuje dodatkowy wymiar. Ograniczenia znikają, kompromisy możesz zostawić na inną okazję.

Off-road to solidny kawał auta. Wymiary bagażnika świadczą jednak o tym, że przewożenie ładunków nie jest priorytetem. Dlatego system modułowy nestbox (szybka instalacja, zero ograniczeń dla pasażerów, komfortowe gotowanie i spanie) zadomowił się już na dobre w osobowych wersjach dużych i kompaktowych dostawczaków, takich jak Volkswagen Multivan czy Citroën Berlingo. Znalazł też drogę do samochodów typu MPV i kombi o wielkości Škody Octavii. 

 

 

Nie wystarczy jednak tylko zmniejszyć wymiary. Do zastosowania w terenówce niezbędna jest również bardziej wytrzymała konstrukcja. I trzeba się jeszcze liczyć z tym, że piąte drzwi mogą się otwierać w lewo albo w prawo. W wyniku tych prób powstał Supertramp. Zaprojektowany specjalnie na miarę prawdziwych samochodów terenowych. Jest przystosowany do pojazdów typu Mercedes G, Land Rover Discovery czy Jeep Wrangler. Box dla samochodów typu off-road różni się od pozostałych nawet na pierwszy rzut oka - zaprojektowany w designie all black, czyli matowy czarny.

 

 

Korpus wariantu Supertramp w dalszym ciągu zawiera moduły z kuchnią i wodą, a także przestrzeń na lodówkę. Do tego stelaż i materace. Szerokość w tym przypadku wynosi tylko 950 mm, a więc z łatwością zmieści się do samochodów, które mają węższy otwór piątych drzwi. Częścią szkieletu boxu są metalowe ściany boczne, które są solidniejsze niż pierwotne rozwiązanie ze sklejki. 

Wysokość zabudowy jest niższa o 30 mm, co pozwala na jeszcze bardziej komfortowe korzystanie z zabudowy. Przede wszystkim przybyło przestrzeni w aucie przy rozłożonym łóżku. W strefie ramion można osiągnąć szerokość stelaża do 127 cm.

 

 

Kolejna nowość dotyczy układu. Klasycznie w naszych zabudowach można się spotkać z umiejscowieniem kuchenki po lewej stronie, a lodówki po prawej. W zabudowie Supertramp nowej generacji, oferujemy możliwość wyboru wariantu z lustrzanym odbiciem tego układu, z uwzględnieniem sposobu otwierania piątych drzwi. Zabudowa jest również o kilka centymetrów głębsza, co umożliwiło dodanie przestrzeni do przechowywania różnych rzeczy. Dodaliśmy też miejsce na kubki i garnki a przy kuchence powstał wyjmowany schowek na sztućce. 

Oprócz Supertrampa marka EGOE posiada jeszcze dwie duże skrzynki: Hiker oraz Roamer. Ta druga jest największą skrzynką kempingową, która zawiera moduł kuchni, wody oraz lodówkę. Pasuje do Volkswagena Multivana, Transportera, czy Caravella. Waży 97 kg z pełnym wyposażeniem. Po złożeniu jest niewielka: 1500x1920x609 mm. Nie brakuje też różnych schowków i organizerów. Tak przygotowany box sprawdzi się na długie trasy. 

Pełna oferta dostępna jest na stronie www.egoe-nest.eu oraz w nowym showroomie w Warszawie, przy ul. Marszałkowskiej 115.