Ratownicy Grupy Podhalańskiej poinformowali, że dziś w wieku 71 lat zmarł Zbigniew Handzel, wieloletni ratownik, zasłużony członek ich grupy.
Ratownicy Grupy Podhalańskiej GOPR poinformowali na swoim fanpage o śmierci zasłużonego ratownika.
"Z głębokim żalem informujemy, że dzisiaj w wieku 71. lat zmarł Zbigniew Handzel, wieloletni ratownik
Grupy Podhalańskiej GOPR
. Do Pogotowia Górskiego został przyjęty w 1980 roku, a dwa lata później złożył przyrzeczenie ratownicze. Wziął udział w kilkudziesięciu akcjach i wyprawach ratunkowych, uzyskał stopień starszego ratownika górskiego, a za swoje zaangażowanie otrzymał m.in. Srebrną Honorową Odznakę GOPR, Złotą Honorową Odznakę GOPR oraz Odznakę Zasłużony dla Ratownictwa Górskiego."
Żródło: GOPR
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!